Alkomaty z atestem

Wyświetlane 1-6 z 6

Dobry alkomat to rozwiązanie, które może okazać się nie tylko pomocne, ale czasem wręcz niezbędne w wielu sytuacjach, z jakimi masz do czynienia w swoim życiu. Precyzyjny pomiar rozwiewa wszelkie wątpliwości, a Ty zyskujesz pewność - na przykład co do możliwości prowadzenia samochodu, czy też dopuszczenia pracowników do zadań służbowych wykonywanych w miejscu pracy. W naszej ofercie proponujemy alkomaty z atestem: alkomaty osobiste, alkomaty do profesjonalnego użytku, alkomaty przesiewowe oraz zaawansowane technologicznie alkomaty elektrochemiczne.

Alkomat – jakie urządzenie wybrać?

Alkomaty z atestem dzieli się między innymi ze względu na rodzaj zastosowanego sensora oraz dokładność realizowanego pomiaru. Jak jednak wybrać ten, który będzie Ci najbardziej odpowiadał? Jesteśmy przekonani, że zapoznając się z naszą ofertą znajdziesz urządzenie, które w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom. Nowoczesny sprzęt ze stosownym atestem, wyposażony jest w najnowocześniejsze oprogramowanie. Przetestowano go w profesjonalnym laboratorium i właściwie skalibrowano, a to niezmiennie gwarancja skuteczności, niezawodności i precyzji pomiaru. Takie właśnie alkomaty z atestem proponujemy w naszym sklepie internetowym.

Alkomaty to rozwiązanie nie tylko samochodowe

Wysokiej jakości, profesjonalne alkomaty z atestem to gwarancja skuteczności oraz precyzyjnych pomiarów stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Używając ich zyskujesz pewność, że możesz prowadzić samochód, eliminując ryzyko utraty prawa jazdy. Jednak alkomat to rozwiązanie, które sprawdzi się także w innej sytuacji. To skuteczne narzędzie przeprowadzania kontroli trzeźwości wśród pracowników w miejscu pracy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1221 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-06
Jestem zadowolony. Dziękuję i pozdrawiam.
2024-05-28
Szybka sprawna dostawa
pixel