Wideorejestratory samochodowe

Wyświetlane 1-24 z 42

Czemu służą rejestratory jazdy umieszczane w samochodach?

Moda na wideorejestratory samochodowe przyszła do nas z dość niespodziewanego kierunku, bo z Rosji. Tam już od dłuższego czasu kierowcy nagminnie używali rejestratorów jazdy właśnie po to, aby nagrywać wszystko to, co dzieje się wokół nich na drodze. Przyczyną powstania tego nowego zwyczaju była chęć zabezpieczenia się na wypadek dowolnego zdarzenia drogowego, w rodzaju kolizji czy potrącenia pieszego. Materiał wideo nagrany przez wideorejestrator samochodowy często stanowił podstawę do rozstrzygnięcia sporu, a nieraz też stawał się kluczowym dowodem w sądzie. Dokładnie z takich samych powodów rejestratory do samochodu pojawiły się również w Polsce i znalazły tu bardzo wielu zwolenników.

Jaki wideorejestrator warto wybrać?

Wybierając wideorejestratory do samochodu – bez względu na to, czy jest to auto osobowe, czy ciężarowe – należy kierować się następującymi wskazówkami:

1.      Marką – marka urządzenia zawsze ma spore znaczenie, gdyż najlepiej informuje o jego jakości i trwałości;

2.     Ceną – za rejestratory jazdy, jak i za inne rzeczy, nie warto przepłacać, dlatego też w naszym sklepie dbamy o to, by oferowane wideorejestratory samochodowe zawsze dostępne były w jak najniższych cenach;

3.      Specyfikacją techniczną – szczególnie ważne są: przekątna ekranu, rozdzielczość i jakość nagrywania, kąt widzenia (im szerszy, tym większy zasięg kamery), tryb nocny (do rejestrowania jazdy nocą).

Wybierając rejestrator jazdy, warto również zwrócić uwagę na dostawcę, aby mieć pewność, że urządzenie jest oryginalne i nie posiada ukrytych wad czy niedoróbek.

Rodzaje wideorejestratorów

12
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1250 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-01
Szybko i sprawnie
2024-07-01
Super
pixel