• Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W z Wi-Fi
 • Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W z Wi-Fi
 • Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W z Wi-Fi
 • Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W z Wi-Fi
 • Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W z Wi-Fi
 • Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W z Wi-Fi
 • Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W z Wi-Fi
 • Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W z Wi-Fi
 • Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W z Wi-Fi
 • Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W z Wi-Fi

Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W z Wi-Fi

Kod produktu: 15630
EAN: 5902605402676
Gwarancja: 24 miesiące
Zużycie energii: 65 W
Wydajność: Do 600 m³/h
Powierzchnia oczyszczania: Do 80 m²
Rodzaj czujnika: USA GE
Ilość etapów poprawy jakości powietrza: 8
Lampa UV: Tak
Jonizator: Tak
1 599,00 zł
/ szt.
1 300,00 zł netto
Out Of Stock
Zamów telefonicznie 32 706 15 15
Porównaj Do schowka
15990 pkt.
Darmowy zwrot towaru

Darmowy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

Więcej informacji jak dokonać zwrotu znajdziesz tutaj.

Zarejestruj się. Kupuj bez stresu i obaw
Klientom z aktywnym kontem na smartmoto.pl umożliwiamy darmowy zwrot zakupionych produktów poprzez Paczkomaty InPost. Pamiętaj, że gabaryty paczki nie mogą przekroczyć wymiarów gabarytu C (41 cm x 38 cm x 64 cm) oraz wagi 25 kg.
My zapłacimy za przesyłkę zwrotną!
Zaloguj się na swoje konto, dodaj zwrot i wybierz towary które chcesz zwrócić. Wygeneruj dokumenty zwrotu z etykietami adresowymi i wydrukuj je. Przekaż paczkę i etykiety adresowe do dowolnej placówki Poczty Polskiej – my zajmiemy się resztą.
                     
  Powierzchnia oczyszczania: do 80 m²       Zasilanie: 230V    

Poziom głośności : 30 dB - 54 dB

Oczyszczacz powietrza AP350W+ z Wi-Fi marki WARMTEC to doskonałe rozwiązanie dla osób uskarżających się na dolegliwości związane z coraz powszechniejszym zjawiskiem smogu, a szczególnie dla alergików, astmatyków, palaczy. Poczuj się dobrze w domowym zaciszu dzięki skutecznej barierze w postaci oczyszczacza powietrza AP350W z funkcją nawilżania ewaporacyjnego.

 

Pilot zdalnego sterowania
Wysokiej klasy, poręczny pilot zdalnego sterowania, pozwala w łatwy sposób zarządzać oczyszczaczem. Kompaktowy pilot posiada zasięg do 6m, dzięki temu wzrasta komfort obsługi.
A więc na co czekasz? Włącz tryb SLEEP (tryb nocny) wprost z ulubionej kanapy i śpij spokojnie oddychając zdrowym powietrzem.

 

Zastosowanie oczyszczaczy powietrza
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP 350W idealnie sprawdzi się w:

 • w pomieszczeniach mieszkalnych,
 • w biurach i urzędach,
 • w przychodniach lekarskich,
 • w firmach usługowych,
 • w przedszkolach i żłobkach.

 

8 stopniowy proces poprawy jakości powietrza

 • Filtr wstępny

Czyli mikroporowata gąbka, która ma za zadanie zatrzymać na swojej powierzchni większe cząstki zanieczyszczeń tj. kurz, sierść, włosy

 • Filtr HEPA H13

Chcesz usunąć smog, a wraz z nim cząsteczki PM2,5 z pomieszczenia? Filtr tej klasy zatrzymuje co najmniej 99,97% cząstek o wielkości 0,3 µm, oraz do 95% cząstek w rozmiarach od 0,1 µm do 0,3 µm. Zatrzymują również komórki pierwotniaków, grzybów, bakterii, roztoczy, pyłków etc.

 • Filtr węgla aktywowanego

Na jego powierzchni zatrzymuje się większość organicznych jak i nieorganicznych związków chemicznych. Skutecznie absorbuje dymy, zapachy, formaldehyd, benzen, ksylen oraz metale ciężkie.

 • Sito molekularne

Podobnie jak filtr węgla aktywnego materiał użyty do tego filtra posiada dużą ilość porów ( o innej wielkości niż węgiel aktywny) – dzięki czemu oczyszcza powietrze z cząstek o innej wielkości niż filtr węglowy.

 • Filtr fotokatalityczny

Zastosowany w oczyszczaczach Warmtec składa się z gąbki na której powierzchni zastał trwale naniesiony dwutlenek tytanu (TiO2). Z powodzeniem katalizuje on zanieczyszczenia powietrza. Dwutlenek tytanu jest trwały i nietoksyczny.

 • Lampa UV

Światło ultrafioletowe niszczy struktury DNA bakterii i wirusów, które nie zatrzymały się na filtrze HEPA.

 • Jonizator

Generuje jony ujemne (aniony), które przyciągają dodatnie cząsteczki generowane głównie przez urządzenia elektryczne. Powietrze naładowane dodatnie sprzyja namnażaniu się mikroorganizmów. Urządzenie polepsza strukturę powietrza emitując 10 milionów anionów na sekundę.

 • Ewaporacyjny nawilżacz powietrza

Najzdrowszy sposób nawilżenia zapewnia odpowiedni wskaźnik wilgotności powietrza, a para wodna wytrąca pyłki, kurz, i inne zanieczyszczenia gromadzące się w powietrzu.

 

3 tryby pracy dostosowane do każdej sytuacji

 • Tryb automatyczny - dostosowuje parametry pracy urządzenia m. in. prędkość wentylatora do stopnia zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu w taki sposób, aby oczyszczanie było jak najbardziej efektywne.
 • Tryb snu - natychmiast przełącza urządzenie w tryb oszczędnej pracy. Dzięki temu oczyszczacz działa znacznie ciszej, pobiera mniej energii, a mimo to wciąż efektywnie wychwytuje zanieczyszczenia powietrza
 • Tryb manualny - pozwala na dostosowanie parametry pracy urządzenia m. in. prędkość wentylatora do stopnia własnych upodobań. Pełna kontrola oczyszczania i wszystkich funkcji urządzenia.

 

Oczyszczanie i wydajność
Oczyszczacz powietrza ma zakres pracy do 80m2. Oprócz wyjątkowo sprawnej filtracji zanieczyszczonego powietrza, AP350 posiada funkcję jonizatora i nawilżacza. Wieloetapowy, 8-stopniowy proces poprawy jakości powietrza usuwa kurz, pyłki roślin, drobnoustroje, roztocza, smog i szkodliwe związki chemiczne ze skutecznością bliską 99,97%.


Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W+ szczególnie polecany jest do:

 • Dużych mieszkań
 • Do pokoju dziecka
 • Sypialni
 • Żłobków i przedszkoli

Zatrzymaj bakterie i wirusy za pomocą lampy UV
Filtr UV skutecznie hamuje rozwój bakterii i wirusów, uszkadzając łańcuch DNA wszelkich komórek mikroorganizmów zagrażających człowiekowi. Równocześnie, zastosowanie w oczyszczaczu AP350W promieniowania ulrafioletowego UV-C jest w pełni bezpieczne, ponieważ odpowiednie umiejscowienie uniemożliwia bezpośredni kontakt. Promieniowanie ultrafioletowe UV-C są to fale krótkiej częstotliwości (długość fali 254 nm) i są niewidoczne dla ludzkiego oka.

 

Sterowanie za pomocą WiFi
Oprócz sterowania za pomocą panelu lub pilota, oczyszczacz można obsługiwać przez aplikację na smartfonie lub tablecie przez WiFi.

Czujnik monitorujący poziom zanieczyszczenia powietrza PM 2,5
Dzięki zastosowaniu precyzyjnego czujnika USA General Electric, oczyszczacz AP350W monitoruje poziom zanieczyszczenia w pomieszczeniu mieszkalnym. Oczyszczacz posiada wbudowaną kolorową listwę LED pokazującą skalę zanieczyszczenia powietrza. Poziom smogu mierzony jest dla cząsteczek PM2,5 i wyświetlany za pomocą czterech kolorów na listwie LED.

Ultra cichy! w trybie SLEEP tylko 30dB
W ciągu dnia praca oczyszczacza może dorównywać głośności normalnej rozmowy, co nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu.
Natomiast w trybie SLEEP (tryb nocny) praca wentylatora obniżana jest do minimum, dzięki czemu możesz spokojnie spać przez całą noc.
Głośność 30dB porównywalna jest do tykającego w oddali zegarka.

 

Funkcja Swing
Funkcja SWING to falowy ruch klapy wentylatora. Sprawia, że oczyszczone powietrze jest równomiernie rozprowadzane po całym pomieszczeniu.

 

Bezpieczeństwo użytkowników
Urządzenie posiada wbudowany bezpiecznik, który automatycznie odcina dopływ prądu w przypadku wykrycia usterki lub awarii. Zadbano też o bezpieczeństwo dzieci – jeśli przednia pokrywa oczyszczacza zostanie otworzona, urządzenie automatycznie wyłączy się, co chroni dzieci przed dostępem do pracującego wentylatora zamontowanego wewnątrz obudowy. Oczyszczacz posiada wbudowany czujnik przechyłu – w przypadku przewrócenia urządzenia, zasilanie zostaje automatycznie odcięte.

 

Wymiana filtrów nie musi być kosztowna
W oczyszczaczach Warmtec zastosowano filtry najwyższej klasy, z HEPA H13 włącznie. Większość producentów posiada zaporowe ceny materiałów wymiennych. W przypadku filtrów Warmtec będziesz miło zaskoczony.

 

 Atest higieniczny PZH
Oczyszczacze Warmtec posiadają atest higieniczny PZH, który jest gwarantem bezpieczeństwa dla zdrowia użytkowników. Uzyskanie atestu PZH oznacza brak szkodliwości urządzenia dla środowiska oraz jest znaczącym atutem w ofertach przetargowych.

 

Nawilżacz powietrza jak pomaga zdrowiu?
Zbyt suche powietrze szkodzi naszemu organizmowi, szczególnie błonom śluzowym oczu, nosa oraz gardła. Poniżej 40% wilgotności następuje stopniowe osłabienie błon śluzowych, które chronią drogi oddechowe przed wirusami, bakteriami, pleśnią czy zwykłym kurzem lub alergenami.

Nawilżacz ewaporacyjny jest najzdrowszym systemem poprawiającym wskaźnik wilgotności powietrza. Wentylator kieruje powietrze na dedykowany wilgotny filtr, dzięki czemu powstaje naturalna para wodna.

Stosowanie nawilżacza pozwoli zapobiegać:

 • Osłabieniu systemu odpornościowemu organizmu,
 • Przesuszeniu skóry i włosów,
 • Osłabieniu koncentracji,
 • Pogorszeniu jakości snu,
 • Usychaniu roślin.

 

Zawartość zestawu

 • Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W;
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Oryginalne opakowanie;
 • Instrukcja obsługi;

Parametry techniczne:
DANE TECHNICZNE
Kod producenta:
AP350W
Zasilanie:
230 V
Zużycie energii:
65 W
Wydajność:
Do 600 m³/h
Powierzchnia oczyszczania:
Do 80 m²
Rodzaj czujnika:
USA GE
Ilość etapów poprawy jakości powietrza:
8
Filtr wstępny:
Tak
Filtr HEPA:
Tak
Filtr węgla aktywowanego:
Tak
Lampa UV:
Tak
Jonizator:
Tak
Wydajność jonizatora:
Do 10 mln/cm³
Nawilżanie powietrza:
Tak
Dodatkowe filtry:
Sito molekularne
,
Filtr fotokatalityczny
Usuwanie PM 2,5:
99,97%
Usuwanie formaldehydu:
96,2%
Usuwanie drobnoustrojów:
97,6%
Regulacja pracy wentylatora:
4-stopniowa
Min. poziom głośności:
30 dB
Maks. poziom głośności:
54 dB
Tryb nocny:
Tak
Tryb turbo:
Nie
Moduł WiFi:
Tak
Pilot w zestawie:
Tak
Waga:
10,8 kg
Wymiary (szer. x wys. x gł.):
39,1 x 60,3 x 24,5 cm
24 miesiące

Gwarancja na 24 miesiące

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1209 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Rewelacyjna szybkość realizacji zamówienia
2024-04-22
Jak zawsze Ok, dzięki i pozdrawiam
pixel