• Kamera samochodowa BlackVue DR590X-2CH + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR590X-2CH + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR590X-2CH + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR590X-2CH + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR590X-2CH + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR590X-2CH + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR590X-2CH + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR590X-2CH + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR590X-2CH + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR590X-2CH + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR590X-2CH + karta pamięci 32 GB

Kamera samochodowa BlackVue DR590X-2CH + karta pamięci 32 GB

Kod produktu: 16526
EAN: 8809352139657
Gwarancja: 24 miesiące
Przekątna ekranu: Nie dotyczy
Max. jakość nagrywania: Przód: Full HD (1080p), Tył: Full HD (1080p)
Max. rozdzielczość nagrywania: Przód: 1920x1080, Tył: 1920x1080
Tryb nocny: Tak
Detektor ruchu: Tak
Czujnik wstrząsów (G-sensor): Tak
1 589,00 zł
/ szt.
1 291,87 zł netto
Out Of Stock
Zamów telefonicznie 32 706 15 15
Porównaj Do schowka
15890 pkt.
317.80 pkt.
Darmowy zwrot towaru

Darmowy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

Więcej informacji jak dokonać zwrotu znajdziesz tutaj.

Zarejestruj się. Kupuj bez stresu i obaw
Klientom z aktywnym kontem na smartmoto.pl umożliwiamy darmowy zwrot zakupionych produktów poprzez Paczkomaty InPost. Pamiętaj, że gabaryty paczki nie mogą przekroczyć wymiarów gabarytu C (41 cm x 38 cm x 64 cm) oraz wagi 25 kg.
My zapłacimy za przesyłkę zwrotną!
Zaloguj się na swoje konto, dodaj zwrot i wybierz towary które chcesz zwrócić. Wygeneruj dokumenty zwrotu z etykietami adresowymi i wydrukuj je. Przekaż paczkę i etykiety adresowe do dowolnej placówki Poczty Polskiej – my zajmiemy się resztą.
   

Rozdzielczość nagrywania: Przód - FullHD (1080p); Tył - FullHD (1080p)

   

Kąt nagrywania: Przód - 139°; Tył - 140°

   

Wyświetlacz: Brak

                     
 

Odbiornik GPS: Nie

   

 WiFi: Tak

    Czytnik kart: Tak

DR590X-2CH zapewnia pełną ochronę pojazdu w czasie jazdy i postoju, rejestrując obraz w rozdzielczości Full HD. Zintegrowany moduł Wi-Fi umożliwia obsługę rejestratora za pomocą mobilnej aplikacji BLACKVUE. Wysokiej jakości przetwornik obrazu Sony Starvis z funkcją Night Vision zapewnia doskonałą jakość i widoczność na filmach, nawet w słabo oświetlonej scenerii.


 

Podwójne Full HD
DR590W-2CH rejestruje obraz w jakości Full HD (1920x1080)@ 30 kl/s zarówno z przodu jak i z tyłu pojazdu. Obie kamery wyposażone zostały w szerokokątny obiektyw 139°, a kamera przednia dodatkowo w przetwornik Sony STARVIS zapewniający jasny i przejrzysty obraz podczas rejestracji w ograniczonych warunkach oświetleniowych.

Uwaga: wyższe ustawienia jakości obrazu zwiększają rozmiar pliku, wydłużając tym samym czas przesyłu danych poprzez Wi- Fi.

 

Przetwornik Sony Starvis
Przednia kamera rejestratora wyposażona jest w przetwornik SONY STARVIS zapewniający wyjątkową wydajność w warunkach niedostatecznego oświetlenia. Ponadto BlackVue DR590W-2CH posiada funkcję "night vision", której aktywacja sprawia, że nocne nagrania są jeszcze bardziej czytelne. Przedstawione poniżej zdjęcie pokazuje różnicę pomiędzy zapisami z kamery wyposażonej w standardową matrycę CMOS (REGULAR CMOS SENSOR) oraz matrycę SONY STARVIS (STARVIS SENSOR) zarówno przy włączonej jak i wyłączonej funkcji "night vision".

 

Doskonała optyka
Rejestrator BlackVue DR590X-2CH posiada szeroki kąt widzenia 139° po przekątnej, w poziomie 116°, a w pionie 61°. W tylnej kamerze wartości przedstawiają się następująco: przekątna - 140°, poziom - 115°, pion - 60°. Pozwala to na zarejestrowanie praktycznie każdego zdarzenia, niezależnie na którym pasie ruchu będzie miało miejsce.

 

Zintegrowane Wi-Fi
Od tej chwili za pomocą aplikacji BlackVue możesz dokonać wszelkich ustawień pracy rejestratora, odtworzyć materiał z karty micro SD lub podglądać zapis "na żywo" na swoim smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS. Na bocznej ścianie obudowy modelu DR590W-2CH znajduje się przycisk funkcyjny umożliwiający szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji. Dzięki niemu bez problemu włączysz Wi-Fi lub sformatujesz kartę micro SD bez potrzeby wyjmowania jej z urządzenia. Uruchamianie WI-FI: krótkotrwałe wciśnięcie włącza lub wyłącza funkcję Wi-Fi. Formatowanie karty micro SD: wciśnięcie i przytrzymanie przycisku rozpocznie proces formatowania karty micro SD.

 

Obsługa kart pamięci do 128GB - karta 32 GB w zestawie + dodatkowa karta GRATIS!
BlackVue z serii DR590X bezproblemowo obsługują karty pamięci o pojemności nawet do 128 GB. Dzięki temu nie musisz martwić się, że zabraknie Ci miejsca na nowe pliki. W zestawie z rejestratorem znajduje się standardowo karta pamięci 32 GB na start. My dokładamy od siebie dodatkową kartę pamięci także o pojemności 32 GB - kupując u nas otrzymujesz zatem nie jedną, a dwie karty pamięci na start!

 

Zasilanie kondensatorem
Wideorejestrator używa wysokiej jakości ultra kondensatorów do podtrzymania zasilania. Dzięki takiemu rozwiązaniu żywotność urządzenia znacznie wzrasta - w stosunku do zwykłych baterii, kondensator poprawa stabilności pracy, a także nie jest podatny na wahania temperatury i ciągłą pracę podczas ładowania.

 

Czujnik ruchu i wstrząsu
Zintegrowane z rejestratorem czujniki wstrząsu oraz ruchu automatycznie przełączą kamerę we właściwy tryb zapisu: normal - podczas jazdy, parking - podczas postoju, gdy czujnik ruchu wykryje ruch przed obiektywem co najmniej jednej z kamer, event - podczas jazdy lub postoju, gdy czujnik wstrząsu zarejestruje przeciążenie np. w momencie kolizji drogowej. Pliki z zarejestrowanym materiałem zostaną oznaczone odpowiednio do trybu w jakim zostały zapisane, dzięki czemu ich odnalezienie na karcie pamięci będzie łatwe i szybkie.

 

Monitoring w trybie parkingowym
Od tej chwili możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojego pojazdu również wówczas gdy pozostawiasz go na parkingu. Rejestrator automatycznie przełączy się w tryb pracy „Parking”, w którym to trybie zapis na karcie micro SD nastąpi jedynie w przypadku gdy czujnik ruchu wykryje ruch przed obiektywem kamery lub gdy czujnik wstrząsów wykryje przeciążenie o odpowiedniej sile. Dzięki takiemu rozwiązaniu zostało zmniejszone do minimum ryzyko nadpisania ważnych plików w przypadku długotrwałego postoju pojazdu przy jednoczesnym wydłużeniu czasu eksploatacji karty pamięci. Działanie obydwu czujników nie jest od siebie w żaden sposób uzależnione, możesz je zatem w każdej chwili dowolnie konfigurować oraz regulować ich czułość wg. własnych preferencji. Automatyczny re-start: w celu poprawy stabilności pracy, urządzenia serii DR590W zostały wyposażone w funkcję codziennego auto re-startu. Działanie tej funkcji polega na planowanym, automatycznym wyłączeniu oraz ponownym uruchomieniu rejestratora. Jej realizacja będzie miała miejsce podczas pracy rejestratora w trybie „PARKING” w momencie gdy urządzenie nie będzie dokonywało żadnego zapisu na karcie micro SD. Aby usprawnić pracę tego trybu oraz zabezpieczyć swój akumulator przed rozładowaniem i niskim napięciem można użyć jednego z dwóch dodatkowych rozwiązań:

 • Moduł elektroniczny odcinający zasilanie Power Magic Pro, który zabezpieczy akumulator przed rozładowaniem,
 • Bateria/Powerbank Power Magic Battery Pack z 2 slotami USB i energią wystarczającą na około 12 godzin pracy - dzięki niej kamera nie używa energii z akumulatora.

 

BlackVue App & BlackVue Viewer - efektywne zarządzanie plikami video
Zarówno aplikacja BlackVue, jak i wielofunkcyjna przeglądarka BlackVue Viewer pozwalają na odczytanie dodatkowych parametrów jazdy zapisanych przez rejestrator, takich jak prędkość i pozycja pojazdu na mapie. Przeglądarka pozwala ponadto na określenie pozycji GPS wg współrzędnych, odtworzenie śladu przebytej trasy i odczyt wykresów z czujnika wstrząsów. Przeglądarka dostępna jest dla systemów Windows oraz Mac OS. Aplikacja mobilna współpracuje z systemami operacyjnymi Android i iOS.

 

Rejestracja w pętli
DR590W-2CH zapisuje materiał na karcie micro SD w tzw. pętli. Gdy karta zostanie zapełniona, wówczas najstarsze pliki są z niej usuwane, a ich miejsce zajmują nowe. Urządzenia BlackVue wykorzystują karty pamięci w sposób jak najbardziej efektywny, ograniczając konieczność częstego formatowania oraz wydłużając ich żywotność.

 

Zawartość zestawu

 • Kamera samochodowa BlackVue DR590X-2CH
 • Kamera tylna
 • Karta pamięci MicroSD 32 GB cl.10
 • Ładowarka samochodowa z przewodem zasilającym
 • Przewód sygnałowy do tylnej kamery
 • Taśma mocująca 3M do przedniej kamery
 • Taśma mocująca 3M do tylnej kamery
 • Uchwyty montażowe na kabel
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Dodatkowa karta pamięci MicroSD 32 GB cl.10 GRATIS

Parametry techniczne:
DANE TECHNICZNE
Kod producenta:
DR590X-2CH
Przekątna ekranu:
Nie dotyczy
Dotykowy wyświetlacz:
Nie
Format zapisu wideo:
MP4
Max. jakość nagrywania:
Przód: Full HD (1080p)
,
Tył: Full HD (1080p)
Max. rozdzielczość nagrywania:
Przód: 1920x1080
,
Tył: 1920x1080
Max. jakość zdjęć:
Brak danych
Kąt widzenia:
Przód: 139°
,
Tył: 140°
Obiektyw:
Szklany
Przysłona obiektywu:
Brak danych
Filtr CPL:
Nie
Dodatkowa kamera tylna:
Tak
Wbudowany mikrofon:
Tak
Dodatkowa kamera wewnętrzna:
Nie
Wbudowany głośnik:
Tak
Karta pamięci:
microSDHC
,
microSD
Max. pojemność karty pamięci :
Do 128 GB
Złącza:
microSD
,
microUSB
,
Zasilanie
FUNKCJE REJESTRATORA
Moduł GPS:
Opcjonalnie
Stabilizacja obrazu:
Brak danych
Tryb fotograficzny:
Nie
Tryb nocny:
Tak
Nagrywanie w pętli:
Tak
Detektor ruchu:
Tak
Czujnik wstrząsów (G-sensor):
Tak
Odbiornik WiFi:
Tak
Tryb parkingowy:
Tak
Funkcja autostart:
Tak
Znacznik czasu i daty:
Tak
DANE FIZYCZNE
Zasilanie:
Gniazdo zapalniczki
Gwarancja:
24 miesiące
24 miesiące

Gwarancja na 24 miesiące

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1212 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Super
2024-04-30
Wszystko gra, pełna profeska
pixel