Nagrzewnice elektryczne, olejowe

Wyświetlane 1-8 z 8

Coraz wyższe koszty związane z szeroko rozumianym ogrzewaniem wymuszają na inwestorach szukania alternatywnych rozwiązań grzewczych, których eksploatacja będzie pociągać za sobą stosunkowo niewielkie wydatki. Taką opcją są bez wątpienia nagrzewnice elektryczne, olejowe oraz gazowe, które stanowią prosty, lecz wydajny system ogrzewania, pozwalający na szybkie uzyskanie pożądanej temperatury przy niewielkich nakładach finansowych.

W zależności od potrzeb

Standardowe nagrzewnice gazowe, olejowe oraz elektryczne są zbudowane z wentylatorów, komór grzewczych, wymienników ciepła z nawiewnikami oraz układu regulacyjnego.

Wybierając nagrzewnicę do konkretnych potrzeb inwestycyjnych, należy wziąć przede wszystkim pod uwagę preferowany rodzaj paliwa zasilającego urządzenie oraz odpowiednią jego wydajność. Nagrzewnice olejowe oraz gazowe pracują bez pomocy zewnętrznych źródeł ciepła, jednak wymagają własnego dostępu do paliwa, które z kolei zależy od rodzaju zastosowanego palnika (olej opałowy, gaz ziemny, propan-butan). Nagrzewnice olejowe posiadają często system odprowadzania spalin, przez co doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, w których znajdują się ludzie. Z kolei nagrzewnice gazowe muszą pracować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach z uwagi na powstającą podczas ich pracy parę wodną. Nagrzewnice elektryczne natomiast nie zużywają podczas pracy tlenu, więc są idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń niewentylowanych (np. mieszkania, biura, kioski, warsztaty, niewielkie pawilony).

Cicho, wydajnie i bezpiecznie

Oferowane nagrzewnice elektryczne oraz olejowe to proste i zarazem tanie rozwiązanie wszystkich problemów związanych z ogrzewaniem pomieszczeń o różnych gabarytach i przeznaczeniu. Prezentowane urządzenia charakteryzują się wysoką efektywnością działania oraz cichą pracą. Takich renomowanych producentów, jak Powermat, Stanley, Warmtec czy Kraft&Dele nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Są oni gwarantem najwyższej jakości wykonania urządzeń, wydajnej mocy grzewczej w różnych preferowanych zakresach, doskonałej mobilności oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Wewnątrz i na zewnątrz

Mobilne nagrzewnice to niezawodny sposób na efektywne ogrzanie różnego typu pomieszczeń. Sprawdzą się zawsze wtedy, gdy inne rozwiązania zawiodą. Nagrzewnice powietrza mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno we wnętrzu budynku, jak i na otwartej przestrzeni. Dla tych niedużych i łatwych w obsłudze urządzeń to bez różnicy. Wykonają swoją pracę bez względu na środowisko i panujące w nim warunki.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1218 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Super
2024-05-20
Super szybka wysylka.
pixel