Torby samochodowe

Wyświetlane 1-24 z 749

Przechowywanie bagażu może być jeszcze łatwiejsze. Wszystko za sprawą rozwiązania, które z biegiem czasu jest doceniane przez coraz większą liczbę kierowców – są to torby samochodowe. Dzięki nim można w pełni wykorzystać potencjał powierzchni bagażnika, a także sprawić, że przechowywane w nim rzeczy, na przykład w trakcie podróży, nie zostaną niczym przygniecione i zniszczone.

Torba samochodowa – kiedy może się przydać?

Niektóre problemy pojawiają się tak często w trakcie codziennego funkcjonowania, że można przestać je zauważać. Wystarczy sobie przypomnieć moment pakowania na wakacje. Książki, akcesoria elektroniczne, ubrania, jedzenie, kosmetyki, czy zabawki, to podstawowe produkty, które zabiera się ze sobą w niemal każdą dłuższą podróż.

Pakowanie ich do bagażnika dla wielu właścicieli aut jest niemałym problemem. Często zdarza się, że niektóre rzeczy, które nie zmieściły się do bagażnika, wpychane są pomiędzy siedzenia pasażerów lub zasłaniają tylną szybę. Przez to widoczność kierowcy jest mocno ograniczona i może wiązać się z zagrożeniem bezpieczeństwa na drodze.

Torby do auta są rozwiązaniem tego problemu. Pozwalają usystematyzować rozkład produktów w bagażniku i w pełni wykorzystać jego powierzchnię, jednocześnie nie uszkadzając przewożonych rzeczy ani nie zasłaniając pola widzenia z tyłu.

Torby podróżne do samochodu najwyższej jakości

W ofercie sklepu Smartmoto można znaleźć torby do bagażnika od renomowanego producenta – KJust. Dużym atutem jest to, że katalog produktów zawiera zarówno torby do bagażnika samochodu w komplecie, jak i jako pojedyncze artykuły. Torby do bagażnika samochodu mogą być w wersji uniwersalnej, a także dopasowanej do konkretnej marki auta, na przykład Citroena, Lexusa, Alfy Romeo, Audi, Chevroleta, BMW, Fiata, czy Dacii.

Torba do bagażnika samochodowego – szeroka oferta modeli

Torby podróżne do samochodu ze sklepu Smartmoto dostępne są w różnych odmianach. Dzięki temu kierowca jest w stanie dobrać model, który będzie najlepiej mu odpowiadał, na przykład torbę, którą można łatwo położyć przy ściance bocznej bagażnika lub z tyłu. Torba do bagażnika może mieć pojemność od 2 do ponad 100 litrów.

Dużym atutem produktu jest funkcjonalność. Torby podróżne do samochodu mają szeroką górną klapę. Sprawia to, że zarówno pakowanie, jak i rozpakowywanie bagażu jest bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu. Ma to również wpływ na sprawniejsze czyszczenie wnętrza toreb dzięki temu, że praktycznie nie ma trudno dostępnych miejsc

Torby samochodowe – praktyczne wyposażenie samochodu

Praktyczna konstrukcja toreb do bagażnika samochodowego, jest uzupełniona o podwójne dno. Taka dodatkowa komora pod spodem produktu pozwala jeszcze bardziej wykorzystać powierzchnię bagażnika. Przestrzeń ta może być dobrym miejscem do schowania bielizny, dokumentów lub książek.

Torby samochodowe ze sklepu Smartmoto wyróżnia także mocna konstrukcja, która jest jednocześnie odporna na przetarcie, czy przekłucie, ale jednocześnie na tyle elastyczna, żeby zapewnić swobodę przechowywanym w środku rzeczom. Całość uzupełniają niezawodne zamki błyskawiczne oraz poręczne uchwyty. Niektóre z toreb podróżnych do samochodów, są wyposażone w kółka, dzięki którym przenoszenie ich jest bardzo łatwe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1249 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-10
Szybka realizacja zamówienia.Polecam sprzedawcę.
2024-07-08
Wszystko jak należy polecam.
pixel