Interkomy motocyklowe na 2 kaski

Wyświetlane 1-24 z 28

Systemy komunikacji między motocyklistami stały się w ciągu ostatniej dekady bardzo popularne. Zwiększone zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania spowodowało wyraźną poprawę jakości i możliwości tych urządzeń. Dostępne w naszej ofercie interkomy motocyklowe na 2 kaski zapewniają bezproblemową komunikację z innymi kierowcami lub pasażerem na znaczną odległość, z zachowaniem doskonałej czystości dźwięku. Dodatkowo – są bardzo intuicyjne w obsłudze oraz posiadają kilka przydatnych funkcji, takich jak np. możliwość sparowania z telefonem.

Nowoczesny interkom motocyklowy na dwa kaski – maksymalna wygoda podróżowania

Nasz asortyment obejmuje interkomy, które umożliwiają prowadzenie rozmów w trybie full duplex, czyli rozmawiasz i słuchasz jednocześnie. Ich jakość dźwięku stoi na najwyższym poziomie – wyraźnie słyszysz drugiego użytkownika interkomu nawet w trudnych warunkach, np. podczas porywistego wiatru, ulewy czy godzin szczytu. Interkom na 2 kaski podnosi komfort każdej motocyklowej wyprawy. Swobodnie planujesz trasę z współtowarzyszem, dynamicznie dostosowujesz prędkość jazdy oraz jesteś odpowiednio wcześnie poinformowany o wszelkich problemach na drodze.

W ofercie naszego sklepu dostępne są interkomy motocyklowe takich marek jak: Cardo, Ejeas, FreedConn, Midland czy Vnetphone. Wiele z prezentowanych urządzeń na 2 kaski można połączyć z telefonem za pomocą funkcji Bluetooth i wygodnie odbierać przychodzące połączenia, słuchać komunikatów z nawigacji lub dzwonić do ostatnio wybieranych numerów. Najlepsze modele interkomów są wyposażone w akumulatory, pozwalające na nieprzerwane prowadzenie rozmowy nawet przez kilkanaście godzin. Będą więc idealnym wyborem na długie wyprawy.

Interkom motocyklowy na 2 kaski – łatwy montaż i obsługa

Za pomocą niezawodnych uchwytów na klips bardzo łatwo zamocujesz wybrany interkom na każdym kasku. W wielu zestawach znajdziesz dwa rodzaje mikrofonów dostosowane zarówno do kasków zamkniętych, jak i otwartych. Warto podkreślić także bardzo intuicyjne użytkowanie nowoczesnych interkomów motocyklowych na 2 kaski. Wszystkie modele możesz obsługiwać jedną ręką, nie tracąc przy tym koncentracji na drodze. Jeśli nie wiesz, który interkom na dwa kaski wybrać – zapraszamy do kontaktu.

12
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1226 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
Super
2024-05-27
Szybka dostawa, towar zgodny z opisem
pixel