Lodówki turystyczne

Wyświetlane 1-24 z 63

Długa podróż, wypad ze znajomymi do lasu lub piknik na łące. Wybierając się w te wszystkie miejsca samochodem, pojawia się problem związany z przechowywaniem jedzenia. Napoje, kanapki, czy lody w temperaturze pokojowej, czy w trakcie cieplejszych pór roku, szybko mogą stracić swoje walory smakowe, a w niektórych przypadkach nawet przydatność do spożycia. Rozwiązaniem tego problemu są lodówki turystyczne.

Lodówki turystyczne samochodowe – duży wybór produktów

Sklep smartmoto.pl proponuje ofertę najlepszych lodówek turystycznych samochodowych. Produkty te wyróżniają się wysoką jakością wykonania, dlatego można z nich korzystać przez długi czas. Odznaczają się również funkcjonalnością – poręczne skrzynki są w stanie przechować praktycznie każdy rodzaj żywności i napojów a do tego w większości przypadków są sterowane zdalnie.

Oferta smartmoto.pl powinna zwrócić uwagę kierowców, a także pasażerów ze względu na rozmaitą gamę produktów. Katalog lodówek turystycznych obejmuje elementy wyposażenia o różnej pojemności, wymiarach, a także wadze. Dzięki temu można znaleźć dokładnie taką samochodową lodówkę turystyczną, jaka jest akurat potrzebna.

Turystyczna lodówka samochodowa – urządzenia dostępne w ofercie

Na które lodówki turystyczne do samochodu warto zwrócić uwagę? Na początku warto zacząć od dwóch najmniejszych względem gabarytów urządzeń. Są to lodówki turystyczne samochodowe Yeti Cool BX30 w kolorze szarym i niebieskim – różne warianty kolorystyczne są dodatkowym atutem, można je dostosować do odcieni, które są we wnętrzu pojazdu. Warta uwagi jest również samochodowa lodówka turystyczna o większych rozmiarach taka jak YetiCool TX95. Oprócz tych dwóch modeli o odmiennej pojemności dostępne są również opcje pośrednie: Yeti Cool TX75C, Yeti Cool TX50, Yeti Cool PX42, czy Yeti Cool BNX52.

Lodówki turystyczne samochodowe Yeti Cool BX30

Yeti Cool BX30 to lodówki samochodowe turystyczne, które w pełni zadbają zarówno o napoje, jak i jedzenie. Dzięki nim okres ich świeżości będzie dłuższy i to nawet w trakcie wielogodzinnej podróży. Odmiana produktu ma 30 litrów pojemności. Pomimo tego, że jest to jedna z najmniejszych lodówek turystycznych w ofercie sklepu smartmoto.pl to jej pojemność pozwala na przechowywanie, na przykład 38 puszek o pojemności 330 ml, 21 butelek o pojemności 550 ml, czy 12 butelek o pojemności 750 ml.

Jak widać, 30 litrów pojemności powinno całkowicie wystarczyć do przechowywania najpotrzebniejszych artykułów. Całość dopełnia fakt, że urządzenie może być sterowane z poziomu pilota lub smartfona za pomocą aplikacji mobilnej i połączenia Bluetooth. Oprócz tego lodówki turystyczne samochodowe Yeti Cool BX30 mają ergonomiczną konstrukcję, która pozwala korzystać z urządzenia w niemal dowolnym miejscu, na przykład za sprawą poręcznych uchwytów teleskopowych oraz rączek po bokach pojemnika.

Lodówki turystyczne do samochodu YetiCool TX95

Tak duża pojemność lodówki turystycznej do samochodu wymaga nowoczesnych rozwiązań. Nie inaczej jest z modelem YetiCool TX95. To produkt o pojemności aż 95 litrów. Dzięki temu może posłużyć do zapewnienia jedzenia i picia na naprawdę dużym pikniku, na przykład z rodziną, czy liczną grupą znajomych.

Urządzeniem, podobnie jak z najmniejszą wersją Yeti Cool BX30 można sterować z poziomu aplikacji, która łączy się z lodówką turystyczną dzięki Bluetooth. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie systemu DualZone. Jego działanie umożliwia ustawienie odmiennych temperatur w dwóch komorach lodówki.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1190 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-14
Ok.
2024-04-01
Ok
pixel