Ramki do tablic rejestracyjnych

Wyświetlane 1-24 z 26

Ramki do tablic rejestracyjnych można zastosować w niemal każdym samochodzie. Ułatwiają one montaż i solidne mocowanie tablicy rejestracyjnej, a ponadto mogą stać się także nośnikiem niewielkiej i subtelnej reklamy, znajdującej się na listwie zatrzaskowej. Tablice rejestracyjne są obowiązkowym wyposażeniem samochodu. Zamocowanie ich bezpośrednio do karoserii jest możliwe, ale powoduje nieciekawy efekt wizualny i niejednokrotnie doprowadza do powstania nieestetycznych zarysowań. Rozwiązanie tego problemu stanowi ramka pod tablice rejestracyjne.

Ramki do tablic rejestracyjnych – solidne zabezpieczenie

Ramki pod tablice rejestracyjne są stosowane głównie w samochodach osobowych, samochodach ciężarowych, przyczepach czy niektórych motocyklach. Dostępne w ofercie ramki pod tablicę rejestracyjną zostały wykonane z mocnych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych materiałów. W naszym asortymencie znajdziesz ramki z polistyrenu, stali nierdzewnej i tworzywa ABS. Dzięki temu nie tracą one wartości użytkowych i nie ulegają zniszczeniu, nawet przy długiej eksploatacji. Każda ramka do tablicy rejestracyjnej jest łatwa w montażu i ma uniwersalne rozmiary. Bez problemu zastosujesz ją w swoim samochodzie. Co równie istotne, nie trzeba decydować się na klasyczne kolory jak czarny czy srebrny. Nowo zakupiona ramka do tablic rejestracyjnych może być różowa, czerwona, a nawet niebieska. Łatwo ją dostosować ją do indywidualnych preferencji.

Ramki tablica rejestracyjna w estetycznej i solidnej oprawie

W trakcie poszukiwania ramki do tablic rejestracyjnych, w pierwszej kolejności powinieneś zdecydować, z jakiego tworzywa będzie wykonana. Dobrym rozwiązaniem są tworzywa sztuczne, ponieważ nie korodują w kontakcie z wodą, błotem czy solą drogową. Dobrze, gdy zwrócisz też uwagę na łatwość montażu. Innym istotnym elementem jest rozstaw otworów ramki. Powinna pasować do różnych, dostępnych na rynku marek, choć przede wszystkim do Twojego pojazdu. Unikniesz w ten sposób wykonywania dodatkowych wierceń.

Ramka do tablicy rejestracyjnej – jak ją zamocować?

Jeśli chcesz stabilnie zamocować ramkę, musisz przykręcić ją we wnęce, która jest przeznaczona na tablicę rejestracyjną. Następnie wystarczy tylko wsunąć tablicę do ramki. Ważne jest to, aby nie zapomnieć o zamknięciu jej listwą zatrzaskową od dołu. Te proste czynności powinieneś wykonać z należytą starannością. W przeciwnym razie wystarczy niewielki kontakt z przeszkodą i tablice mogą wypaść. Źle zamocowana tablica może natomiast stać się łupem dla złodziei, a to niejednokrotnie niesie za sobą poważne konsekwencje. Dlatego też niektórzy kierowcy decydują się na mocowanie tablic umieszczonych w ramce do nadwozia. W tym celu wykorzystuje się nity lub wkręty. Warto mieć w samochodzie opaski zaciskowe, które w razie uszkodzeń pozwolą szybko zareagować i zabezpieczyć tablicę przed oderwaniem się.

Korzyści płynące z posiadania ramki do tablic rejestracyjnych

Dzięki posiadaniu wybranej ramki możesz poprawić estetykę tablic rejestracyjnych. Unikniesz również zarysowań, które powstają w wyniku montażu tablic bezpośrednio do karoserii. Sposób montażu z wykorzystaniem ramki jest znacznie prostszy, a tablica jest dobrze zabezpieczona. Jeśli chcesz wyposażyć swój pojazd w wysokiej jakości ramki do tablic rejestracyjnych – sklep smartmoto.pl będzie najlepszym wyborem!

12
12
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1249 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-08
Wszystko jak należy polecam.
2024-07-03
Zamówienia sprawnie dostarczone
pixel