Interkomy motocyklowe

Wyświetlane 1-24 z 63

Interkomy motocyklowe to urządzenia niezbędne, jeśli podczas Twojej motocyklowej podróży chcesz utrzymać stały kontakt ze światem. Niezależnie od tego, czy jedziesz w samotną trasę, czy na grupową przejażdżkę, warto mieć możliwość skontaktowania się z wybraną osobą bez konieczności zatrzymywania się lub zdejmowania rąk z kierownicy. Taką wygodę oferują Ci właśnie interkomy motocyklowe. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele różnych modeli z szeregiem dostępnych opcji. Sprawdź, które są najważniejsze dla Ciebie i wybierz interkom motocyklowy dopasowany do Twoich potrzeb.

Interkomy motocyklowe - Estetyka i funkcjonalność

Estetyczny wygląd oraz niewielki rozmiar to cechy łączące wszystkie interkomy motocyklowe. Jednak w zależności od tego, z iloma osobami chcesz pozostać w kontakcie, możesz wybrać odpowiedni model. Istnieje możliwość łączenia się tylko z jednym odbiorcą, prowadzenie konwersacji z pasażerem siedzącym z tyłu motocykla, a także połączenie się z kilkoma innymi kierowcami i rozmawianie w grupie. Niektóre interkomy motocyklowe posiadają także Bluetooth. Dzięki niemu bez problemu połączysz się z telefonem i odbierzesz połączenie. Skorzystasz z nawigacji GPS i posłuchasz ulubionej muzyki. Ponadto, jeśli zależy Ci na dobrej jakości dźwięku, możesz wybrać urządzenie z funkcją stereo.

Sprawdź również nasze interkomy motocyklowe na 2 kaski

Trwałe i wytrzymałe interkomy na motocykl

Interkomy motocyklowe wyposażone są w różnej pojemności baterie. Niektóre zapewniają nawet 35 godzin działania. Mogą posiadać także pilot mocowany na kierownicy, który ułatwi Ci korzystanie ze sprzętu. Jeśli istotne jest dla Ciebie wykonywanie telefonów bez konieczności samodzielnego wpisywania numeru, możesz wybrać interkom, który wraz z Twoim telefonem umożliwi Ci taką funkcję. Automatycznie odbierze połączenie, a nawet oddzwoni na ostatnio wybrany przez Ciebie numer. Interkomy motocyklowe to profesjonalne uzupełnienie sprzętu prawdziwego motocyklisty.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1221 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
Szybka dostawa, towar zgodny z opisem
2024-05-26
Wszystko zgodnie z planem
pixel