Czytniki tachografów

Wyświetlane 1-11 z 11

Dlaczego czytnik tachografu jest tak ważny?

Tachografy i karty kierowcy stały się już integralnym elementem pracy każdej firmy zajmującej się przewozem towarów i osób oraz każdego zatrudnionego w nim kierowcy. Regularne odczytywanie informacji zapisanych zarówno w tachografie, jak i w karcie kierowcy, jest niezwykle ważne, a zaniechanie tej czynności grozi wysokimi grzywnami. Jeśli chcesz uniknąć tego typu problemów, już dziś zaopatrz się w jeden z naszych czytników tachografów.

Czytniki tachografu cyfrowego i czytniki kart kierowcy

Wszystkie dostępne w naszym sklepie czytniki tachografów to urządzenia w pełni profesjonalne i spełniające wszystkie niezbędne wymagania. Prawie każdy z naszych czytników tachografów cyfrowych pełni również funkcję czytników kart kierowcy, przez co zaliczane są do urządzeń wielofunkcyjnych. Dzięki dołączonym do nich zestawom złącz i kabli do komputera oraz tachografu, nasze czytniki realizują wszystkie podstawowe funkcje – odczytują wszystkie homologowane tachografy i karty kierowców.

Czytniki kart tachografu - Sprawdź naszą ofertę!

Tachografy to urządzenia, z których korzystać musi każdy zawodowy kierowca. Jest to regulowane przez prawo w celu zapewnienia odpowiednich warunków pracy dla osób, które poruszają się po drogach. Zbyt długi czas jazdy negatywnie wpływa na stopień skupienia kierowcy, co może ostatecznie doprowadzić do sytuacji, w której taka osoba doprowadzi do groźnego wypadku. Odczytywanie i zapisywanie informacji z tachografów to bardzo ważny obowiązek, zarówno ze względu na bezpieczeństwo kierowcy jak i prawo, za którego nieprzestrzeganie grozi wysoka grzywna.

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim wysokiej jakości czytniki kart tachografu. Posiadamy jedynie atestowany sprzęt wysokiej jakości, który pozwoli Ci na łatwy odczyt danych z tachometru. Wiele z naszych urządzeń to czytniki karty kierowcy i tachografu - są w stanie odczytywać dane bezpośrednio z tachografu lub z karty kierowcy przez tachograf.

Bardziej zaawansowane czytniki tachografów często posiadają specjalną opcję możliwości analizy i wykrywania potencjalnych naruszeń. Wiele urządzeń jest wyposażona we wbudowaną pamięć, ale równie wygodne są te, które umożliwiają umieszczenie wewnątrz urządzenia własnej karty pamięci (najczęściej microSD).

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1226 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
Fast delivery. Great service.
2024-05-27
Szybka dostawa, towar zgodny z opisem
pixel