Radiotelefony

Wyświetlane 1-24 z 31

Krótkofalówki, jak potoczenie określane są radiotelefony, to niezwykle funkcjonalne i praktyczne urządzenia znajdujące wiele uniwersalnych zastosowań. W ratownictwie, przemyśle, na budowie, czy też podczas różnego rodzaju wypraw, tego typu przenośne radiotelefony są po prostu niezastąpione. Sprawdzają się bowiem skuteczniej niż telefony komórkowe (mimo mniejszego zasięgu) i pozwalają na sprawne przekazywanie krótkich wiadomości dużej grupie osób.

Zobacz również produkty z kategorii: Interkomy motocyklowe

Radiotelefon, znany jako Walkie Talkie, to także doskonałe rozwiązanie w indywidualnym zastosowaniu. Przyda się bowiem podczas górskiej wspinaczki, wyjazdu na narty lub wypadu na grzyby.

Radiotelefon Motorola, Baofeng – sprawdź najlepszych

Motorola Walkie Talkie to stylowe, wytrzymałe i efektywne rozwiązanie. Podobnie jest w przypadku marki Baofeng. Krótkofalówki Walkie Talkie umożliwiają bowiem pozostawanie w stałym kontakcie, bez jednoczesnej utraty swobody i ograniczania aktywności.

Dobry radiotelefon – dla kogo?

Dostępne w ofercie radiotelefony, krótkofalówki Motorola i inne, umożliwiają kontakt nawet w bardzo trudnych warunkach. Stanowią podstawowe wyposażenie każdego miłośnika przygód i survivalu. Prosta, szybka i intuicyjna obsługa oraz sprawna komunikacja z nasłuchem pozwalają korzystać z radiotelefonu entuzjastom sportów ekstremalnych. W przypadku, gdy cała infrastruktura telefonii komórkowej przestałaby działać, krótkofalówka daje możliwość łączności. Początkowo zaprojektowane dla żołnierzy, by umożliwić im sprawną komunikację z centrum dowodzenia, obecnie znalazły szereg różnych zastosowań. Wykorzystywane są przez służby, takie jak policja, straż pożarna, pogotowie czy ochrona. Pozwalają na stałą łączność nawet w sytuacjach kryzysowych. Kierowcy posiadający radiotelefon samochodowy w prosty sposób mogą się ze sobą porozumiewać, koordynować trasę, ustalać czas przejazdu i miejsca postoju, a ponadto informować o zagrożeniach i zatorach na trasie.

Radiotelefonysklep

Radiotelefony, które są dostępne w naszym asortymencie, mają zasięg od 3 do nawet 15 km. Ponadto, w zależności od wybranego modelu mogą być one 8- 16- czy nawet 128-kanałowe! Bardzo ważnym parametrem, na który warto zwrócić uwagę przed zakupem urządzenia, jest także czas pracy na baterii. W oferowanych przez nas produktach sięga on nawet 20 h. Wysoka specyfikacja i bardzo właściwości umożliwiają niezawodną komunikację z zespołem. Dostępne są w różnych kolorach. Cechuje je prosta forma, estetyczny wygląd i solidne wykonanie.

12
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1226 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-21
Wszystko w porządku. Przyszło bez opóźnienia
2024-05-27
Szybka dostawa, towar zgodny z opisem
pixel