Wykrywacze metali

Wyświetlane 1-2 z 2

Wykrywacze metalu ze sklepu Smartmoto to urządzenia, które sprawdzą się nie tylko w przypadku osób, które chcą rozwijać pasję do poszukiwania metalowych skarbów, ale także profesjonalistów – leśników, czy służb porządkowych.

Wykrywacze metali wysokiej jakości ze sklepu Smartmoto

W ofercie sklepu Smartmoto znajdują się wysokiej klasy wykrywacze metalu. Ceny poszczególnych produktów również są dużą zaletą. Dostępne są urządzenia z przedziału poniżej tysiąca złotych, a te, które mogą się przydać profesjonalistom, kosztują niewiele więcej, adekwatnie do standardu wykonania, a także liczby umieszczonych funkcji.

Wykrywacze metalucena adekwatna do jakości

Wykrywacze metalu, które oferuje sklep Smartmoto mogą przydać się zarówno pasjonatom, jak i profesjonalistom. Na początku warto przyjrzeć się, co dostawca proponuje pierwszej grupie klientów, a następnie zapoznać z ofertą dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Warto pamiętać, że wymienione wykrywacze metalu są tylko przykładami z bogatej oferty sklepu Smartmoto.

Detektory metalu dla początkujących – Quest X5

Dobrym przykładem wykrywacza metali dla początkujących jest Quest X5. Urządzenie to będzie świetnym wyborem dla osób, dla których poszukiwanie jest ulubionym hobby lub dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z odkrywaniem metalowych zabytków. Quest X5 znakomicie nadaje się do wykrywania metalowych przedmiotów, biżuterii, monet, a także innych cennych rzeczy, które są schowane pod ziemią.

Ten detektor metalu wyposażony jest w takie funkcje, jak na przykład opcja dyskryminacji metali. Dzięki niej użytkownik może rozpoznać rodzaj metalu – czy jest żelazny, czy nieżelazny. W praktyce sprawdza się to w weryfikowaniu, czy wykryło się odłamki, łuski, czy kapsle. Całość dopełnia ergonomiczna konstrukcja. Detektor metalu Quest X5 jest bardzo lekki, waży zaledwie kilogram. Ma on także wodoodporną cewkę TurboD Blade 24 × 13 cm i pojemną baterię 1000 mAh, co w praktyce daje od 8 do 12 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Detektory metali dla profesjonalistów

W ofercie sklepu Smartmoto znajdują się również detektory metali, które mogą być wykorzystywane przez profesjonalistów, na przykład służby przygraniczne, policję, czy strażaków. Do takich urządzeń można zaliczyć detektory metali Q40.

Pierwsze, co zwraca uwagę, to ergonomiczna konstrukcja. Antypoślizgowy uchwyt oraz wodoszczelna obudowa z certyfikatem IP66 sprawiają, że ten wykrywacz do metalu można obsługiwać dosłownie w każdych warunkach. Wodoodporna cewka 28 × 24 cm ma regulowany kąt, a także emituje fale o małych częstotliwościach. Dzięki temu cechuje się dużą precyzyjnością w wykrywaniu nawet niewielkich przedmiotów. Całość dopełnia pojemny akumulator 2000 mAh, który umożliwia nawet do 30 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1190 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-11
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam ten sklep
2024-04-01
Ok
pixel