• Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus + karta pamięci 32 GB
 • Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus + karta pamięci 32 GB

Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus + karta pamięci 32 GB

Kod produktu: 16565
EAN: 8809724492649
Gwarancja: 24 miesiące
Przekątna ekranu: Nie dotyczy
Max. jakość nagrywania: Przód: Full HD (1080p), Tył: Full HD (1080p), Wnętrze: HD (720p)
Max. rozdzielczość nagrywania: Przód: 1920x1080, Tył: 1920x1080, Wnętrze: 1280x720
Tryb nocny: Tak
Detektor ruchu: Tak
Czujnik wstrząsów (G-sensor): Tak
2 659,00 zł
/ szt.
2 161,79 zł netto
Out Of Stock
Zamów telefonicznie 32 706 15 15
Porównaj Do schowka
26590 pkt.
531.80 pkt.
Darmowy zwrot towaru

Darmowy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

Więcej informacji jak dokonać zwrotu znajdziesz tutaj.

Zarejestruj się. Kupuj bez stresu i obaw
Klientom z aktywnym kontem na smartmoto.pl umożliwiamy darmowy zwrot zakupionych produktów poprzez Paczkomaty InPost. Pamiętaj, że gabaryty paczki nie mogą przekroczyć wymiarów gabarytu C (41 cm x 38 cm x 64 cm) oraz wagi 25 kg.
My zapłacimy za przesyłkę zwrotną!
Zaloguj się na swoje konto, dodaj zwrot i wybierz towary które chcesz zwrócić. Wygeneruj dokumenty zwrotu z etykietami adresowymi i wydrukuj je. Przekaż paczkę i etykiety adresowe do dowolnej placówki Poczty Polskiej – my zajmiemy się resztą.
   

Rozdzielczość nagrywania: Przód - FullHD (1080p); Tył - FullHD (1080p); Wnętrze - HD (720p)

   

Kąt nagrywania: Przód - 139°; Tył - 139°; Wnętrze - 119°

   

Wyświetlacz: Brak

                     
 

Odbiornik GPS: Tak

   

 WiFi: Tak

    Czytnik kart: Tak

BlackVue DR750X-3CH Plus to trzykanałowy wideorejestrator nagrywający obraz z przodu, z tyłu, a także we wnętrzu pojazdu. Sensor Sony Starvis, w który została wyposażona seria rejestratorów DR750X Plus, oferuje doskonałej jakości obraz w każdych warunkach oświetleniowych. Zastosowanie najbardziej zaawansowanych rozwiązań w zakresie komunikacji oraz bogate wyposażenie w dodatkowe funkcje sprawiają, że BlackVue DR750X Plus wprowadza nowy, wyższy standard w kamerach samochodowych klasy premium.


 

Nagrywanie trzykanałowe 2xFull HD + HD i płynność rejestracji 60 FPS w przedniej kamerze
Zarówno przednia, jak i tylna kamera wyposażona jest w wysokiej jakości przetwornik obrazu Sony STARVIS pozwalający nagrywać obraz w wysokiej jakości Full HD 1920x1080 pikseli. Dzięki temu odczytanie tablic rejestracyjnych nie powinno stanowić większego problemu. Zapis z szybkością 60 klatek na sekundę przez przednią kamerę rejestratora sprawia, że zarejestrowany - również podczas jazdy z dużą prędkością - obraz zachowuje wysoki poziom ostrości, a wszystkie szczegóły są doskonale widoczne. Trzecia, wewnętrzna kamera nagrywa z kolei z jakością HD 1280x720 pikseli w 30 kl/s. Posiada jednak wbudowane diody IR, które sprawiają, że nagrywany przez nią obraz będzie widoczny nawet w kompletnych ciemnościach!

Uwaga: wyższe ustawienia jakości obrazu zwiększają rozmiar pliku, wydłużając tym samym czas przesyłu danych poprzez Wi- Fi.

 

Doskonała optyka
Rejestrator BlackVue DR750X-3CH posiada szeroki kąt widzenia 139° po przekątnej, w poziomie 116°, a w pionie 61° w obu kamerach. Pozwala to na zarejestrowanie praktycznie każdego zdarzenia, niezależnie na którym pasie ruchu będzie miało miejsce.

 

Zintegrowane Wi-Fi, GPS oraz opcjonalne LTE
GPS - pozwala na odczytanie prędkości jazdy oraz wizualizuje pozycję pojazdu na mapie podczas odtwarzania zapisu.

Wi-Fi - zapewnia bezprzewodową łączność kamery ze smartfonem lub tabletem umożliwiając przeglądanie zapisanych plików, podgląd „na żywo” lub zmianę parametrów pracy rejestratora. Funkcja Wi-Fi może być także wykorzystana do łączności z routerem internetowym w celu wykorzystania wszystkich możliwości „BlackVue Cloud”.

LTE - podłączony opcjonalnie kablowy moduł LTE* pozwoli korzystać ze wszystkich udogodnień ”BlackVue Cloud”.

(*) - moduł LTE nie występuje w zestawie. Kamera z wbudowanym modułem LTE jest dostępna w naszym sklepie na innej karcie produktu.

 

Obsługa kart pamięci do 256GB - karta 32 GB w zestawie + dodatkowa karta GRATIS!
BlackVue z serii DR750X Plus bezproblemowo obsługują karty pamięci o pojemności nawet do 256 GB. Dzięki temu nie musisz martwić się, że zabraknie Ci miejsca na nowe pliki. W zestawie z rejestratorem znajduje się standardowo karta pamięci 32 GB na start. My dokładamy od siebie dodatkową kartę pamięci także o pojemności 32 GB - kupując u nas otrzymujesz zatem nie jedną, a dwie karty pamięci na start!

 

Funkcjonalna konstrukcja
Kamera BlackVue DR750X-3CH Plus posiada wbudowany czujnik zbliżeniowy - aby go użyć wystarczy zbliżyć dłoń do obudowy rejestratora. Czujnikowi można przypisać jedną z dwóch funkcji: włącznie/wyłącznie nagrywania dźwięku lub uruchamianie rejestracji w trybie „manual”, zabezpieczonym przed nadpisaniem. Ponadto, za pomocą umieszczonego na obudowie przycisku bez trudu włączysz lub wyłączysz funkcję Wi-Fi.

 

Zasilanie kondensatorem
Wideorejestrator używa wysokiej jakości super kondensatorów do podtrzymania zasilania. Dzięki takiemu rozwiązaniu żywotność urządzenia znacznie wzrasta - w stosunku do zwykłych baterii, kondensator poprawa stabilności pracy, a także nie jest podatny na wahania temperatury i ciągłą pracę podczas ładowania.

 

Czujnik ruchu i wstrząsu
Zintegrowane z rejestratorem czujniki wstrząsu oraz ruchu automatycznie przełączą kamerę we właściwy tryb zapisu: normal - podczas jazdy, parking - podczas postoju, gdy czujnik ruchu wykryje ruch przed obiektywem kamery, event - podczas jazdy lub postoju, gdy czujnik wstrząsu zarejestruje przeciążenie np. w momencie kolizji drogowej. Pliki z zarejestrowanym materiałem zostaną oznaczone odpowiednio do trybu w jakim zostały zapisane, dzięki czemu ich odnalezienie na karcie pamięci będzie łatwe i szybkie. Dyskretna, elegancka i funkcjonalna konstrukcja DR750X-3CH ułatwia dostęp do ustawień najczęściej wykorzystywanych funkcji.

 

Rejestracja i zasilanie w trybie parkingowym
Rejestrator DR750X-3CH przełączy się w tryb „parking” po wyłączeniu zapłonu pojazdu. W celu ochrony akumulatora przed nadmiernym rozładowaniem, kamera samoczynnie odłączy się od zasilania po określonym czasie lub w razie spadku napięcia zasilającego. Uruchomienie tej funkcji nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych akcesoriów. DR750X-3CH jest kompatybilny z bateriami BlackVue B-112 oraz B-124X. Zastosowanie ich podczas pracy rejestratora w trybie „parking”, pozwoli na zasilanie kamery z pominięciem akumulatora pojazdu, umożliwiając jego skuteczniejszą ochronę. Mimo wszystko, podczas pracy kamery samochodowej w trybie "parking" warto zadbać o ochronę akumulatora pojazdu w taki sposób, aby nie doprowadzić do jego całkowitego rozładowania. W tym celu BlackVue przygotowało dwa systemy rozwiązań:

 • Zastosowanie modułu elektronicznego, który odłączy kamerę od zasilania po określonym czasie lub w momencie gdy napięcie akumulatora pojazdu osiągnie niebezpiecznie niski poziom (moduł jest integralnym elementem rejestratorów BlackVue z serii DR750X oraz DR900X - nie musisz więc go kupować osobno!). W tym sposobie istnieją 2 rozwiązania: Adapter ACC Hardwiring Cable lub dodatkowy moduł odcinający zasilanie Power Magic Pro
 • Zastosowanie dodatkowej baterii Power Magic Battery Pack lub Power Magic Ultra Battery, która pozwoli na zasilanie kamery w czasie postoju z pominięciem akumulatora pojazdu.

 

BlackVue App & BlackVue Viewer - efektywne zarządzanie plikami video
Zarówno aplikacja BlackVue, jak i wielofunkcyjna przeglądarka BlackVue Viewer pozwalają na odczytanie dodatkowych parametrów jazdy zapisanych przez rejestrator, takich jak prędkość i pozycja pojazdu na mapie. Przeglądarka pozwala ponadto na określenie pozycji GPS wg współrzędnych, odtworzenie śladu przebytej trasy i odczyt wykresów z czujnika wstrząsów. Przeglądarka dostępna jest dla systemów Windows oraz Mac OS. Aplikacja mobilna współpracuje z systemami operacyjnymi Android i iOS.

 

BlackVue Cloud
Dzięki BlackVue Cloud połączysz się ze swoim rejestratorem w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca na świecie.

 • Podglądasz obraz "na żywo" i otrzymujesz powiadomienia o zdarzeniach na swój telefon.
 • Tworzysz kopie zapasowe ważnych plików i przechowujesz je w chmurze.
 • Pobierasz i odtwarzasz pliki video bezpośrednio z pamięci rejestratora lub z chmury bez względu na miejsce, w którym aktualnie jesteś.
 • Przy wykorzystaniu aplikacji BlackVue komunikujesz się głosowo poprzez rejestrator z jego użytkownikiem.

 

Bezpieczeństwo zapisu - ochrona plików przed nadpisaniem
Kamera rejestruje w tzw. pętli - gdy pamięć zostanie zapełniona, najstarsze pliki zastępowane są nowymi. Każdy materiał zarejestrowany w w trybie "event" (na skutek uruchomienia czujnika wstrząsu) lub w trybie "manual" (po naciśnięciu przycisku) zostanie zapisany w folderze zabezpieczonym przed nadpisaniem. Pojemność takiego foldera wynosi max. 50 plików. Po jego zapełnieniu można zezwolić na nadpisywanie umieszczonych w nim nagrań lub zamknąć folder, zabezpieczając znajdujące się w nim materiały. Zastosowany przez BlackVue system zarządzania plikami poprawia stabilność rejestracji, ogranicza częstotliwość formatowania karty micro SD, umożliwia wprowadzenie zmian w zakresie jakości zapisu oraz czasu trwania pojedynczego pliku video (1, 2 lub 3 minuty).

 

Zawartość zestawu

 • Kamera samochodowa BlackVue DR750X-3CH Plus
 • Kamera tylna
 • Kamera wewnętrzna IR
 • Karta pamięci MicroSD 32 GB cl.10
 • Adapter zasilania ACC Hardwiring Cable
 • Ładowarka samochodowa z przewodem zasilającym
 • Przewód sygnałowy do tylnej kamery (ok. 6 metrów)
 • Przewód sygnałowy do wewnętrznej kamery (ok. 1,5 metra)
 • Hub USB
 • Czytnik kart microSD
 • Łopatka montażowa
 • Klucz imbusowy
 • Taśmy mocujące 3M
 • Uchwyty montażowe na kabel
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Dodatkowa karta pamięci MicroSD 32 GB cl.10 GRATIS

Parametry techniczne:
DANE TECHNICZNE
Kod producenta:
DR750X-3CH Plus
Przekątna ekranu:
Nie dotyczy
Dotykowy wyświetlacz:
Nie
Format zapisu wideo:
MP4
Max. jakość nagrywania:
Przód: Full HD (1080p)
,
Tył: Full HD (1080p)
,
Wnętrze: HD (720p)
Max. rozdzielczość nagrywania:
Przód: 1920x1080
,
Tył: 1920x1080
,
Wnętrze: 1280x720
Max. jakość zdjęć:
Brak danych
Kąt widzenia:
Przód: 139°
,
Tył: 139°
,
Wnętrze: 119°
Obiektyw:
Szklany
Przysłona obiektywu:
Brak danych
Filtr CPL:
Nie
Dodatkowa kamera tylna:
Tak
Wbudowany mikrofon:
Tak
Dodatkowa kamera wewnętrzna:
Tak
Wbudowany głośnik:
Tak
Karta pamięci:
microSDHC
,
microSD
Max. pojemność karty pamięci :
Do 256 GB
Złącza:
microSD
,
microUSB
,
Zasilanie
FUNKCJE REJESTRATORA
Moduł GPS:
Tak
Stabilizacja obrazu:
Brak danych
Tryb fotograficzny:
Nie
Tryb nocny:
Tak
Nagrywanie w pętli:
Tak
Detektor ruchu:
Tak
Czujnik wstrząsów (G-sensor):
Tak
Odbiornik WiFi:
Tak
Tryb parkingowy:
Tak
Funkcja autostart:
Tak
Znacznik czasu i daty:
Tak
DANE FIZYCZNE
Zasilanie:
Gniazdo zapalniczki
Gwarancja:
24 miesiące
24 miesiące

Gwarancja na 24 miesiące

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1209 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Rewelacyjna szybkość realizacji zamówienia
2024-04-21
Super polecam
pixel